Отець Микола Бичок, новопроголошений єпарх Мельбурнський, поділився думками про пандемію Covid-19

5 квітня 2020

Цими думками отець Микола Бичок, ЧНІ, поділився у відеозверненні на своїй фейсбук-сторінці.

У своєму відеозверненні він закликає людей задуматися не чому, а для чого світ опинився у цій кризі: «Ми, як люди віруючі маємо запитуватися для чого Господь допускає це для нас».

Він додав, що людина, яка вважала себе володарем життя, в одну мить стає безпорадною. Цілі держави стають безпорадними в даній ситуації.

Говорячи про можливості, які дає самоізоляція та фізичне дистанціювання, о. Бичок підкреслив, що «це можливість провести час з дітьми, дружиною, сім’єю та родиною».

Коментуючи вимушене закриття храмів для віруючих під час літургій, о. Микола закликав пам’ятати, що «наші домівки можуть стати храмом, бо „де є двоє або троє зберуться у моє ім’я там я є серед них“».

Він закликав усіх людей єднатися у спільній молитві.

За матеріалами Мельбурнської єпархії свв. апп. Петра і Павла