«Нехай рука, яка дарує та пригортає, буде рукою Божою!» — владика Богдан Данило у привітанні священників УГКЦ

13 квітня 2023

У Великий четвер, день встановлення Святого Таїнства Священства, Голова Патріаршої комісії у справах духовенства владика Богдан Данило звертається зі словами привітань та подяки усім священнослужителям Української Греко-Католицької Церкви.

Слава Ісусу Христу!

Мене звати владика Богдан Данило і я є єпископом Єпархії Святого Йосафата. Тут, у нашій катедрі ми вкотре служитимемо Літургію Великого четверга і Чин умивання ніг. Тож я би хотів звернутися до всіх священнослужителів Української Греко-Католицької Церкви як Голова Патріаршої комісії у справах духовенства.

Великий четвер — це наш день, день нашого священства. Але, можливо, так як і апостоли, які зібралися разом із Христом у горниці, щоби святкувати цю вечерю, не були до кінця свідомими того, до чого їх кличе Христос, ми також стоїмо напередодні незнаного майбутнього. Але знаємо одне: Христос є з нами!

Хотів би щиро вам подякувати за Ваше служіння у винограднику Христовому, за те, що ви піклуєтеся християнською родиною, за те, що ви зціляєте рани і травми чи то війни в Україні, а чи рани і травми на тілі і на душі наших вірних, що розсіяні по цілому світі. Дякую вам також, що у своєму служінні ви бачите тих, хто є бідним чи на маргінесі суспільства.

Нехай рука, яка дарує та пригортає, буде рукою Божою!

Дякую вам за ваш дар священства.

Слава Ісусу Христу!

† Богдан Данило,