«Наскільки є важливо для кожного з нас думати про підсумок свого життя», — владика Миколай Бичок на парафії у м. Ньюкасл (Австралія)

13 червня 2021

13 червня 2021 року преосвященний владика Микола Бичок, єпископ Єпархії Святих верховних апостолів Петра і Павла, відвідав парафію Покрови Пресвятої Богородиці в місті Ньюкасл (штат Новий Південний Уельс, Австралія), де відслужив Архиєрейську Святу Літургію у співслужінні з настоятелем храму о. Павлом Березнюком та митрофорним протоієреєм о. Симоном Цькуєм.

Промовляючи до вірних, архиєрей зазначив, що «сьогоднішня Євангелія є про Архиєрейську молитву Христа. Наш Господь молиться перед лицем своїх страждань і смерті, ніби робить підсумок свого життя: Він вповні виконав діло, яке доручив Йому Отець. В 2-ому посланні до Тимотея читаємо щось подібне: „Я боровся доброю борнею, скінчив біг — віру зберіг“. Наскільки є важливо для кожного з нас думати про підсумок свого життя, щоб разом з апостолом Павлом промовити ці самі слова».

«А що я залишу після себе? Який буде мій слід у цьому світі? Нехай Господь провадить нашим життям, щоб воно стало такою „молитвою“, яку усі запам’ятають», — промовив на завершення преосвященний владика Миколай Бичок.

На закінчення Божественної Святої Літургії владика Микола подякував о. Павлу за служіння та вірним за підтримку нашої парафії, уділивши всім архиєрейське благословення. Опісля, відбулась зустріч із вірними та обід в парафіяльному залі.

За матеріалами Мельбурнської єпархії Святих верховних апостолів Петра і Павла