«Наше життя має випливати з моєї молитви, а молитва — з нашого життя». Відеоблог № 94 владики Венедикта Алексійчука

2 січня 2021

У черговому відеоблозі зі «Школи молитви» ініціатор та автор владика Венедикт Алексійчук, єпарх Чиказький, закликає постійно шукати можливості для молитви задля того, щоб творити справжній взаємозв’язок між життям і молитвою.

Наша молитва впродовж дня чи коли приходимо до храму, відділена від нашого життя. І це ― неправильно, адже наше життя мало би випливати з нашої молитви, з наших стосунків із Богом. Бо Господь, який нас сотворив, найкраще знає, що важливе в нашому житті.

Шукати відповіді у молитві

Навіть коли ми заходимо у безвихідні ситуації, маємо певні проблеми, питання, то це теж добра нагода звернутися до молитви. Це дві сторони нашого життя.

Тому мусимо більше для себе відкривати в нашому щоденному житті, з різними клопотами, слід шукати час для молитви і в ній знаходити відповіді на наші насущні проблеми.

Взаємозв’язок молитви і життя

З іншої сторони, коли ми молимося, то саме тоді Бог нам відкриває, що і як має бути в нашому житті. Вважаю, що цей баланс повинен випливати зі взаємозв’язку ― молитви і життя.

Нехай Господь дасть нам більше розуміння, що ми не можемо молитися, щоб це не впливало на наше життя. І ми не можемо жити так, щоб не відчувати нужди й потреби в нашій молитві.

За матеріалами офіційного youtube-каналу Чиказької єпархії Святого Миколая та «Дивенсвіт»