На «Живому ТБ» дивіться програму «Відкрита Церква». Про підсумки року будуть говорити Блаженніший Святослав та Євген Глібовицький

27 грудня 2021

Традиційно кінець року знаменується спробами підбити підсумки прожитого та пережитого. Яким був 2021-й рік? Що приніс Україні та українцям, чого навчив? Які виклики стояли перед Церквою та вірянами? І чи гідно ми їх зустріли?

У традиційному ефірі з Блаженнішим Святославом, Главою УГКЦ, в рамках програми «Відкрита Церква» будемо старатися підбити підсумки року, що минає, та поговорити про очікування від року прийдешнього. Гість ефіру — Євген Глібовицький, член Несторівської групи, член наглядової ради Суспільного мовлення, експерт з стратегій. Це анонсує «Живе телебачення».

Тож, 29 грудня о 16:00 запрошуємо вас на ефір із Блаженнішим Святославом. Відкривайте мудрість Церкви разом із нами!