Митрополит Василь Семенюк залишається вірним своїй обіцянці особисто хрестити п’яту дитину в сім’ї

25 вересня 2019

23 вересня 2019 року в парафіяльному храмі Пресвятої Трійці та Покрови Пресвятої Богородиці в Зарваниці відбулося хрещення п’ятої дитини у сім’ї сотрудника Марійського духовного центру «Зарваниця» о. Андрія Шалая та його дружини — Лілії Шалай. Уділив Святі Тайни Хрещення і Миропомазання архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василь Семенюк у присутності багатьох священнослужителів.

Митрополит привітав батьків, побажав Божого благословення й здоров’я маленькому Августинові. Також у цей особливий день велику радість з батьками розділили їх рідні, близькі та друзі.

Нагадаємо, що владика Василь ще у 2011 році, під час Таїнства Хрещення п’ятої дитини у родині Гребеняків у катедральному соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці в Тернополі, обіцяв особисто хрестити п’яту дитину у кожній родині.

«Українські сім’ї не мають боятися дати нове життя, адже таким чином ми продовжуємо людській рід, народжуємо осіб для Божого Царства та даємо надію на світле майбутнє нашій державі», — сказав тоді архиєрей.

Відтоді родини Тернопільсько-Зборівської єпархії УГКЦ, які народили п’яту дитину звертаються до єпархіального управління і запрошують владику на хрестини.

За матеріалами Марійського духовного центру «Зарваниця»