Митрополит Філадельфійський зустрівся з представницями «Матерів в молитві» Америки та Європи

29 грудня 2021

У суботу, 18 грудня, архиєпископ і митрополит Філадельфійський владика Борис Ґудзяк зустрівся з членкинями молитовного руху «Матері в молитві» з Філадельфійської архиєпархії, різних куточків США та Канади, України, Франції та інших країн.

Зустріч відбулася з ініціативи пані Лесі Муращук, координаторки руху в США та о. Романа Олійника, єпархіального духівника руху «Матері в молитві». Про це повідомляє пресслужба Філадельфійської архиєпархії УГКЦ.

Під час цієї зустрічі митрополит Філадельфійський представив Пастирський лист Синоду Єпископів: «Надія, до якої нас кличе Господь». Цей лист є дороговказом для пастирського плану всієї Української Греко-Католицької Церкви до 2030 року і є продовженням попереднього Пастирського плану 2020 «Жива парафія — місце зустрічі з Живим Христом». Український архиєпископ Філадельфійський зазначив, що в новому душпастирському плані буде особливий акцент на пастирське навернення та на родині.

Під час запитань і відповідей архиєпископ закликав «Матерів в молитві» зібратися разом, щоб прочитати та обговорити цей новий лист. Також він запросив присутніх матерів щодня читати Євангелія.

На завершення зустрічі митрополит Борис подякував жінкам за активну участь у парафіяльному житті та побажав благословення святкування Різдва.