«Ми відкликали скликання VІІ сесії Патріаршого Собору, але праця секретаріату має продовжуватися», — Блаженніший Святослав

10 липня 2020

Про це сказав Блаженніший Святослав 9 липня 2020 року під час чергової онлайн-зустрічі з членами Секретаріату VІІ сесії Патріаршого Собору Української Греко-Католицької Церкви.

Предстоятель УГКЦ висловив бажання періодично збиратися в онлайн-форматі, щоб й надалі працювати над приготуванням сесії Собору. На його переконання, ключовим моментом діяльності є контакт з єпархіями та екзархатами світу. Блаженніший Святослав закликав спільно з Синодальною робочою групою з опрацювання Душпастирського плану УГКЦ, роздумувати, як Церква має жити і діяти далі в сучасних умовах посткоронавірусного світу.

Всецерковний Собор Української Греко-Католицької Церкви на тему «Еміграція, поселення і глобальна єдність УГКЦ», мав відбутися 26–29 серпня 2020 року в м. Львові, але з огляду на пандемію короновірусної інфекції COVID-19, було перенесено його проведення на друге півріччя 2021 року.

За матеріалами Департаменту інформації УГКЦ