Молодь Самбірсько-Дрогобицької єпархії склала акт присяги на вірність Христові

15 серпня 2022

У неділю, 14 серпня, молодь Самбірсько-Дрогобицької єпархії за участю владики Ярослава Приріза, у присутності єпископа-помічника Григорія Комара та єпископа-помічника Львівської архиєпархії владики Володимира Груци склала акт присяги на вірність Христові під час Божественної Літургії з нагоди традиційної щорічної прощі до Української Кальварії.

Молодь Самбірсько-Дрогобицької єпархії склала акт присяги на вірність Христові

Так молодь єпархії відповіла на заклик Блаженнішого Святослава — у дні святкування річниці Хрещення Київської Русі скласти присягу на вірність Христові. Про це повідомляє пресслужба Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ.

«Дорогі молільники, зараз ми всі разом посвячуватимемо українську молодь Христові, щоби Бог зберіг її. Понад триста тисяч дітей Московія вивезла з України. Ми знаємо, як це було в час Голодомору. Тому сьогодні молоду Україну, нашу молодь, яку посвячував Ярослав Мудрий, митрополит Андрей Шептицький, а сьогодні Блаженніший Святослав, віддаємо під покров та опіку нашої Богоматері й на вірність Христові», — сказав владика Ярослав Приріз.

Відтак молодь повторила за архиєреєм слова присяги вірності Христові: «Цілковито віддаюся Тобі і визнаю Тебе Господом мого життя. Присягаю Тобі досмертну вірність і обіцяю, що буду докладати всіх зусиль, щоб якнайкраще пізнати правди Твоєї Святої Церкви та ревно їх відстоювати».

Подібний акт присяги склала молодь у присутності Блаженнішого Святослава в Патріаршому соборі, а також молодь Львівської архиєпархії на прохання владики Володимира Груци, єпископа-помічника Львівської архиєпархії УГКЦ, під час прощі молодіжних спільнот до села Новосілки.