«Любов’ю служити один одному» — благодійна їдальня при катедральному храмі Стрийської єпархії УГКЦ

10 листопада 2021

На завершення Року Милосердя у 2016 році Папа Франциск встановив Всесвітній День бідних, який цьогоріч Церква буде відзначати 14 листопада. А минулого року Глава УГКЦ Блаженніший Святослав проголосив безстрокову акцію «Нагодуй убогого», закликавши кожну парафіяльну спільноту, щоб в міру своїх можливостей, збирала продукти, речі першої необхідності, а також, підтримувала хворих під час пандемії.

Саме з цією метою, вже близько чотирьох років працює благодійна їдальня для потребуючих при катедральному храмі Успення Пресвятої Богородиці в м. Стрию. Щодня повноцінний обід тут отримують кілька десятків осіб, а багатьом людям їжу приносять додому. Долучаються до діяльності благодійної їдальні парафіяни стрийської катедри, які допомагають фінансовими пожертвами, а також заклади швидкого харчування та пекарні, які безкоштовно надають свою продукцію.

Пропонуємо Вашій увазі відеосюжет про благодійну їдальню, у виконанні учасниць молодіжної спільноти катедрального храму — Вікторії Старух, Адріани Горечко та Марти Луців.

За матеріалами Стрийської єпархії УГКЦ