Львівську архиєпархію УГКЦ відвідала представниця «Реновабісу» Тереза Ґрабінґер

4 жовтня 2022

У понеділок, 3 жовтня 2022 року, до Львівської архиєпархії УГКЦ з робочим візитом завітала відповідальна за проєкти «Реновабісу» в Україні Тереза Ґрабінґер.

Львівську архиєпархію УГКЦ відвідала представниця «Реновабісу» Тереза Ґрабінґер

У межах свого першого робочого візиту представниця «Реновабісу» зустрілася з архиєпископом і митрополитом Львівським владикою Ігорем Возьняком, єпископом-помічником Львівської архиєпархії УГКЦ владикою Володимиром Груцою, провела робочу зустріч з працівниками бухгалтерії, економату та канцелярії Курії, а також відвідала Львівську архиєпархію, як повідомляє місцева пресслужба.

Тереза Ґрабінґер відповідальна за співпрацю з Україною від червня 2022 року. Під час робочої зустрічі працівниця «Реновабісу» поінформувала працівників Курії про специфіку співпраці з цією благодійною організацією, а також назвала основні пріоритети «Реновабісу».

Сторони обговорили методи співпраці та комунікації між архиєпархією та благодійною організацією.

Митрополит Ігор, у свою чергу, розповів про пріоритети розвитку Львівської архиєпархії, а також висловив вдячність цій благодійній організації за плідні роки співпраці з Церквою в Україні.

Опісля зустрічі працівниці «Реновабісу» провели коротку екскурсію.

Насамперед вона відвідала архикатедральний собор Святого Юра, Гуманітарний центр на Святоюрській горі, приміщення майбутнього освітнього центру та кав’ярні при архиєпархії, робочі приміщення курії, швейну майстерню та церковну крамницю, а також Митрополичі сади.

Відтак делегація вирушила до «Дому Милосердя» Центру опіки сиріт, де Голова місії о. Роман Прокопець провів екскурсію будинком, розповів його історію, етапи розвитку та представив плани на майбутнє.

Водночас Тереза мала нагоду зустрітися із вимушеними переселенцями зі Запоріжжя, які зараз проживають у домі.

Опісля, відвідали Реколекційно-відпочинковий центр «Світлиця», у якому економ архиєпархії о. Володимир Ольшанецький провів екскурсію будовою нової частини центру, а також показав діючі приміщення реколекційного центру, в якому часто проводиться Синод Єпископів УГКЦ.