Київську архиєпархію УГКЦ відвідали представники шести німецьких єпархій

14 листопада 2019

11–12 листопада Київську архиєпархію УГКЦ відвідали представники шести німецьких єпархій, а саме — Тріру, Лімбургу, Фулда, Майнцу, Гільдесгайму і Шпаєру.

Київську архиєпархію УГКЦ відвідали представники шести німецьких єпархій

Цей візит було організовано з ініціативи та зусиллями німецького благодійного фонду «Реновабіс». Метою цієї зустрічі стало поглиблення співпраці та партнерства на міжєпархіальному та міжнародному рівні.

Поважних гостей в Курії Київської архиєпархії особисто прийняв владика Йосиф Мілян. Архиєрей подякував в їх особах усім католикам Німеччини за багаторічну плідну співпрацю: «Сучасним обличчям та успішним становищем наша Церква сьогодні в значній мірі завдячує саме Вашій солідарності та активній співпраці. Тому ми щиро бажаємо та інтенсивно працюємо в тому напрямку, щоби наші відносини були взаємними, і ви також могли скористатися з багатства дарів вірних нашої архиєпархії та Української Греко-Католицької Церкви вцілому», — наголосив єпископ.

Економ Київської архиєпархії прот. Іван Сохан ознайомив гостей з актуальними проєктами архиєпархії, які успішно реалізуються завдяки підтримці цих єпархій-партнерів, а також поділився перспективами розвитку партнерських відносин, пасторальної інфраструктури та соціального служіння на теренах Центральної України.

За матеріалами Київської архиєпархії УГКЦ