«Кожний бо, хто просить, одержує» — коломияни проситимуть захисту в особливих молитвах до покровителів Коломийської єпархії

14 травня 2020

У період пандемії COVID 19 у Коломийській єпархії затвердили особливий Чин молитов на всякі потреби. У цій єпархії офіційно проголошені двоє покровителів і заступників вірних — ікона Пресвята Богородиця під назвою «Це Мати твоя» й ікона блаженного священномученика Миколая Чарнецького з мощами.

Зараз, як вважають у Коломиї, для Церкви є дуже важливо зберегти здоров’я і життя людей. Науковці шукають вакцину, а управління Коломийської єпархії заохочує духовенство та вірних молитися перед цими двома іконами у своїх парафіях. Для цього в управлінні Коломийської єпархії склали особливі тексти молитов, у яких пропонують просити Пресвяту Богородицю «благословити всіх хворих — здоров’ям, зневірених — надією, подорожуючих — щастям, народ — доброю долею і волею», а також «переміни тривогу у радість, віру, надію й любов».

«Захисти наш розум від шкідливих думок, продовжуй вимолювати оздоровлення для хворих, опікуйся воїнами Української армії, допомагай священникам Коломийської єпархії бути Христовими місіонерами у своїх парафіях і жертвенними служителями для потребуючих», — з такими проханнями коломияни звертатимуться до священномученика Миколая Чарнецького.

«Будьте в молитві витривалі й чувайте на ній в подяці» (Кол. 4, 2), — заохочує вірних словами Святого Письма владика Василь.

«Нехай ці дві короткі молитви перед іконами створять духовний захисний „саркофаг“ для кожної людини від всякої „скорботи, гніву і нужди“, — каже архиєрей.

Молитва перед Коломийською іконою «Це Мати твоя»

Освячення Коломийської ікони Пресвятої Богородиці "Це Мати твоя"

«Молитва — причина спасіння і безсмертя душі»

(Преподобний Ісаак Сирин)

»Мати Божа Неустанної Помочі! Ти виявляєш своє заступництво і милосердя через нашу Коломийську ікону «Це Мати твоя». У покорі припадаємо до тебе зі своїми щирими молитвами, просячи: благословити всіх хворих — здоров’ям, зневірених — надією, подорожуючих — щастям, народ — доброю долею і волею, Україну — миром, наше чернецтво — численними і святими покликаннями, а священників утверди у вірі і спомагай у їхньому служінні. Переміни нашу тривогу у радість, віру, надію й любов. Пресвятая Богородице, благаю тебе, допоможи мені (і тут назвати особисте або довільне прохання. Наприклад, «Пресвята Богородице, будь Матір’ю дітям сиротам та збережи їхнє життя під час війни в Україні»).

»Кожний бо, хто просить, одержує» (Мт.7:8) Амінь».

Молитва перед іконою з мощами блаженного

священномученика Миколая Чарнецького

«Просіть і дасться вам» (Мт. 7, 7).

»Блаженний священномученику Миколаю, Господь був скелею твоєї віри в ув’язненні за Церкву Христову, опікуном твого єпископського служіння у переслідуваній Церкві і ти Духом Євангелія пробуджував совість найбільших грішників до Покаяння. Захисти наш розум від шкідливих думок, продовжуй вимолювати уздоровлення для хворих, опікуйся воїнами Української армії, допомагай священникам Коломийської єпархії бути Христовими місіонерами у своїх парафіях і жертвенними служителями для потребуючих.

Блаженний отче Миколаю, моли Бога за нас грішних, випрошуючи святі і ревні покликання до чернечого та священичого стану, вимолюючи твого заступництва перед Богом за (і тут назвати особисте або спільне прохання. Наприклад, «Господи благослови здоров’ям наших батьків»).

»Будьте в молитві витривалі й чувайте на ній в подяці» (Кол. 4, 2). Амінь».

Фото з архіву
За матеріалами Коломийської єпархії УГКЦ