Комісія УГКЦ у справах родини і мирян оголошує старт реєстрації на формаційну Школу лідерів «Покликані до святості»

19 листопада 2020

Комісія УГКЦ у справах родини і мирян оголошує старт реєстрації на триденну формаційну Школу лідерів «Покликані до святості», яка відбуватиметься у Львові в Патріаршому домі. На вибір є дві дати: з 26 по 29 листопада та з 3 по 6 грудня 2020 року. Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Організаційний внесок 200 грн.

Мета програми: ознайомити учасників з духовним спадком і діяльністю святих мирян та розвинути вміння жити згідно з християнськими цінностями у суспільному житті.

Теми:

1. біблійні основи святості
  2. Документи Церкви та основні етапи канонізації
  3. Покликання і місія мирян
  4. християнські основи лідерства
  5. сучасні моральні та суспільні виклики
  6. професійне покликання і святість
  7. можливості та інструменти для впровадження мирянських ініціатив.

Викладачами школи є:

• Юрій Підлісний, завідувач кафедри політичних наук, керівник програми «Етика-Політика-Економіка» УКУ, доктор філософії,

• Олег Кіндій, Ph. D., доцент кафедри богослов’я, Філософсько-богословського факультету Українського Католицького Університету

• Петро Гусак, кандидат філософських наук, Ph. D., доцент кафедри філософії, Філософсько-богословського факультету Українського Католицького Університету; голова ЛО ГО «Рух за життя»

• Андрій Костюк, директор Школи права УКУ, керуючий партнер АО»КПЛТ», адвокат

• Отець Полікарп Марцелюк, ЧСВВ, голова Постуляційного центру беатифікації УГКЦ.

Поспішайте зреєструватись, кількість учасників кожної школи — 15 осіб. Місце проведення: Патріарший дім, вул. Хуторівка, 35-б, м. Львів.

Однією з умов участі у школі є проведення подібного вишколу/семінару в себе у парафії чи у спільноті на одну із обраних тем.

Для участі у школі необхідно до 20 листопада заповнити анкету учасника (лінк: https://forms.gle/TSpmeu25 YtbU5 sta9).

Координатор: Назарій Петрів (тел. +38 096 274 0477).

Фото з архіву
За матеріалами Лілії Кузьмяк для Департаменту інформації УГКЦ