Комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я надає в безоплатне користування кисневі концентратори

7 грудня 2020

Нещодавно Комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я закупила три кисневі концентратори та шість пульсоксиметрів.

У такий спосіб Комісія УГКЦ відповідає на виклики пандемії і дбає про здоров’я потребуючих людей. Чинить так за прикладом Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава, який насамперед стоїть на сторожі життя та дбає про здоров’я суспільства.

Про це Департаменту інформації УГКЦ розповіла сестра Севастіяна Карвацька, голова комісії.

За словами с. Севастіяни, концентратори першочергово закуплялися для потреб духовенства та монашества, але нині надаються в безкоштовну оренду простим людям, які його потребують. Сестра Севастіяна розповіла, що звертаються особи, які бачили оголошення в соціальних мережах. З ними укладається договір на два тижні. Після кожного користування забезпечується процедура заміни фільтрів.

«Концентратори закуплені за кошти жертводавців, якими є пересічні люди. Серед них — пан Роман Шмих, доцент кафедри Аграрного університету, пожертвував свою річну зарплату, відтак оплатив вартість одного концентратора. Велика частина пожертв надійшла від української діаспори, зокрема парафіян нашої Церкви в Америці. Долучилися також монаші згромадження, серед яких Згромадження сестер МНІ. Усім причетним комісія висловлює щиру подяку», — додала пані Мирослава Полець, референт Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я.

Додамо, що Комісія має в планах закупити ще більшу кількість кисневих концентраторів. Тому збірка продовжується.

Банківські реквізити для благодійності:

Реквізити: 5168 7554 1863 2598, карточка на ім’я Карвацька Іванна (с. Севастіяна);

Або: Благодійний фонд імені Митрополита Андрея Шептицького

Код ЄДРПОУ 25242419

IBAN UA 40 325365 0000002600906368293 (р/р 2600906368293) в ПАТ «Кредобанк», МФО 325365

призначення платежу: «Благодійна допомога на статутну діяльність згідно листа № ___ від ____________2020 р. Без ПДВ».

За матеріалами Департаменту інформації УГКЦ