Івано-Франківська архиєпархія із нагородженням відзначила День журналіста

7 червня 2019

6 червня в Україні щорічно відзначають День журналіста. З цієї нагоди в Івано-Франківському архиєпархіальному управлінні відбулося нагородження цьогорічних переможців Митрополичої премії серед журналістів. Митрополит Володимир Війтишин також привітав журналістів із їхнім професійним святом.

Івано-Франківська архиєпархія із нагородженням відзначила День журналіста

Зустріч представників ЗМІ розпочалася з вітального слова архиєпископа і митрополита Івано-Франківського владики Володимира Війтишина. В ньому митрополит розповів про Христа, який зібравши своїх апостолів, вознісся в небо, щоб завжди з ними перебувати. Владика Володимир подякував представникам мас-медіа, які є не просто майстрами пера, а творцями у своїй професії. Нагадав про радянські часи, коли журналістам забороняли писати про віру та релігію, а тих, які все ж згадували про Церкву, могли засудити чи вислати в Сибір.

Окрім того, владика подякував журналістам за активне та чесне служіння для громадськості, а також відзначив, що справжній журналіст обов’язково повинен бути служителем Правди.

Далі відбулося нагородження переможців Митрополичої премії серед журналістів. Конкурс традиційно проходив у двох категоріях: «Світські ЗМІ» та «Церковні ЗМІ».

Так перемогу в першій категорії розділили між собою Галина Філіпова (ОТБ «Галичина») та Галина Добош, Заслужена журналістка України. У другій — колегія суддів віддала перемогу Наталії Палій (РІСУ) та Юлії Боєчко (часопис «Нова Зоря»). Переможці отримали дипломи та грошову винагороду.

За матеріалами Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ