Глава УГКЦ у 33-й день війни: «Сьогодні кожен у світі має зробити свій вибір, на якому боці він стоїть — добра чи зла»

28 березня 2022

Кожен, хто відчуває, що життя людини є святе, і шанує Божу заповідь «Не вбий», сьогодні повинен стати на боці України. Про це сказав Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у своєму щоденному воєнному зверненні у 33-й день кровопролитної війни Російської Федерації проти України.

Кожен, хто дивиться на страждання і муки України, зазначив Предстоятель, обов’язково стоїть перед вибором. Україна сьогодні є символом, знаком, закликом, що кожен мешканець земної кулі має вибрати, на який бік стати. Про це зазначає Департамент інформації УГКЦ.

«Кожен, хто шанує Божу заповідь „Не вкради“, але бачить, як російський окупант сьогодні мародерствує, обкрадає простих людей, забирає останнє і прирікає людей на голодну смерть, має стати на боці України. Кожен, хто шанує Божу заповідь „Не пожадай жінки свого ближнього“, а бачить, як цей окупант принижує і ґвалтує жінок України на очах їхніх дітей, не може бути нейтральним, а повинен стати на боці України», — наголошує Глава Церкви.

Блаженніший Святослав поновив своє звернення до всіх керівників держав, у руках яких лежить доля сучасного людства, до політичних діячів, парламентарів, релігійних діячів, лідерів громадської, суспільної думки і всіх людей доброї волі: «Зробіть свій вибір! Станьте на боці невинної жертви несправедливої агресії, а не когось, хто задумав диктувати свої правила для України та всього світу і погрожує третьою світовою війною!» — закликав він.

Ми разом можемо зупинити війну, переконує Глава Церкви, але, стоячи перед хрестом Господнім, кожен з нас повинен зробити свій вибір.

«Зробімо свій вибір на користь життя, на користь Божого благословення, на користь людини, яка може і хоче жити в гідності й правді», — сказав духовний лідер.

Фото: Мітинг на підтримку України в Лондоні, 27 березня 2022 року