Глава УГКЦ привітав сестру Софію Лебедович з ювілеєм богопосвяченого життя

17 червня 2020

Глава і Отець Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав привітав сестру Софію Лебедович, генеральну настоятельку Згромадження сестер служебниць Непорочної Діви Марії, з 50-річчям богопосвяченого життя.

Глава УГКЦ привітав сестру Софію Лебедович з ювілеєм богопосвяченого життя

«У цьому листі особисто та від імені владик Синоду Єпископів УГКЦ прагну щиро привітати Вас із золотим ювілеєм — 50-річчям богопосвяченого життя», — мовиться у привітанні.

Насамперед Предстоятель УГКЦ висловив подяку монахині за те, що впродовж свого життя вона смиренно, за прикладом Пречистої Діви Марії, та в повній довірі до Бога служила Богові та Його святій Церкві.

«Святкування Вашого ювілею — це благословення для всіх нас, бо є свідченням великої Божої любові до нашої Церкви та сестер служебниць Непорочної Діви Марії. Через молитву та активне служіння в лоні Згромадження, а його за ці роки було чимало: проведення формаційних курсів сестер, молоді та родин, плідна участь у Капітулі польсько-українського поєднання, праця в провінції як секретарки, дорадниці, економки та настоятельки провінції Матері Божої Неустанної Помочі — ви свідчили про Христа, який живе у Вашому серці», — йдеться у тексті привітання.

«Докладаючи чимало зусиль, Ви покликали до життя Екуменічний дім соціальної допомоги у Пралківцях (поблизу Перемишля в Польщі), який виконує служіння найбільш незахищеним — особам літнього віку і тим, що у великій потребі. З Божої волі та Його благословення Ви стали генеральною настоятелькою одного із найбільших і найактивніших згромаджень нашої Церкви, яке втішається в народі повагою і любов’ю. Бог дає дари, а вже від нас, людей, залежить, як ми їх втілимо в життя. Ви свої дари не тільки не змарнували, а й рясно примножили і тепер ними служите для тих, хто повірений Вашому проводу та молитовному захисту», — додає він.

«Нехай милосердний Господь за молитвами Його Пречистої Матері щедро Вас благословить та сповнить Вас великою ревністю, щоб жити як „нове створіння“ у Христі. Хай Божа любов завжди дає вам силу й наснагу ніколи не втомлюватися, щоб свідчити про життя у воскреслому Христі. Хай Ваша небесна покровителька та співзасновниця Вашого Згромадження, блаженна Йосафата, буде для Вас ревною молільницею в усіх ваших потребах. Складаючи Богу подяку, віддаю все Ваше життя і служіння, яке хай буде мирним і повним Божих дарів, під молитовну опіку всіх святих української землі», — побажав Блаженніший Святослав.

За матеріалами Департаменту інформації УГКЦ