Едмонтонська єпархія УГКЦ долучається до благодійного відзначення Дня убогого

19 жовтня 2020

Четвертий Всесвітній день убогих буде відзначений 15 листопада цього року. Святіший Отець Папа Франциск видав з цього приводу послання на тему: «Простягни руку до бідних» (Сирах 6, 7). До відзначення цього Дня долучаються також вірні та духовенство Едмонтонської єпархії УГКЦ.

Едмонтонська єпархія УГКЦ долучається до благодійного відзначення Дня убогого

У найкращі часи, особливо під час COVID-19, багато сімей та окремі люди намагаються забезпечити їжу на столі для своїх рідних. На знак солідарності з тими, хто потребує, та реалізації нашого християнського покликання бачити обличчя Христа одне в одному, парафіям та сім’ям пропонується підтримати свій місцевий продовольчий банк (або подібну акцію), жертвуючи їжу або кошти для придбання продуктів.

Ця загальноєпархійна соціальна акція «Годуючи бідних сьогодні» також вшановує пам’ять мільйонів загиблих під час Голодомору (1932–1933 років) в Україні, що відзначається цього року в суботу, 28 листопада, та інших подібних геноцидів, які відбуваються сьогодні, забезпечуючи їжею голодних.

У коментарі пресслужбі Секретаріату Синоду Єпископів УГКЦ владика Давид Мотюк, єпарх Едмонтонський, зазначив: «Щороку у місяці листопаді наша Церква відзначає дві значущі події: Голодомор та Всесвітній день бідних. Ми запрошуємо вірних Едмонтонської єпархії молитися за мільйони загиблих у Голодоморі (1932–1933 років), а також за жертв багатьох інших геноцидів протягом століть. Окрім молитви, ми можемо вшанувати спогади жертв Голодомору, годуючи бідних сьогодні. Під час Голодомору людей навмисно морили голодом, бо вони не упокорилися перед комунізмом, не зважаючи на те, що їжі було більше, ніж достатньо. Сьогодні у всьому світі є достатньо їжі, щоб ми могли насититися, якщо ми ділимося своїми ресурсами і бачимо брата та сестру в обличчі один одного. Тому, пов’язуючи ці дві події — Голодомор та Всесвітній день бідних, ми можемо вшанувати пам’ять жертв Голодомору, нагодувавши своїх „братів та сестер“ сьогодні, переконавшись, що всім достатньо їжі, особливо під час пандемії Covid-19, яка погубила стільки життів багатьох людей, особливо бідних та маргіналізованих».

За матеріалами Едмонтонської єпархії УГКЦ