До Патріаршого собору УГКЦ прибув «Вифлеємський вогонь миру»

26 грудня 2019

23 грудня 2019 року до Патріаршого собору Воскресіння Христового УГКЦ у Києві делегація скаутів «Скаутство Європи в Україні» привезла «Вифлеємський вогонь миру».

До Патріаршого собору УГКЦ прибув «Вифлеємський вогонь миру»

Представники скаутів передали Вифлеємський вогонь миру настоятелю Патріаршого собору Воскресіння Христового о. Ніканору Лоїку, щоб відтак передати його вірним Української Греко-Католицької Церкви. Звідти усі охочі занесуть його до своїх домівок.

Зазначимо, що захід «Вифлеємський вогонь миру» є щорічною скаутською акцією до святкування Різдва Христового. Впродовж 33 років Вифлеємський вогонь починає свої мандри Європою з Відня, куди з’їжджаються скаутські організації із всієї Європи і везуть «Вифлеємський вогонь миру» до своєї країни.

«Ми привезли його сюди в храм, щоб кожен беручи його, мав мир у своїй оселі, щоб в країні був мир і спокій», — зазначив представник скаутів.

Приймаючи Вифлеємський вогонь миру, отець Ніканор Лоїк зазначив: «Складаю щиру подяку, за те тепло і те світло, яке ви несете в кожне людське серце. Бажаю, щоб це тепло зігріло кожну душу, щоб ми відчули й берегли цей дар життя, який ми отримуємо через воплочення нашого Господа, який народжується у Вифлеємі. І з Вифлеєму запалює кожне наше серце».

На завершення настоятель храму поблагословив представників скаутів та побажав: «Хай Господь Бог благословить вас, щоб ви прославляли Господа і на славу нашої України, яка завжди прагнула жити в мирі».

За матеріалами Київської архиєпархії УГКЦ