Декрет проголошення Положення про Секретаріат Синоду Єпископів УГКЦ

Української Греко-Католицької Церкви

СВЯТОСЛАВ

Мир у Господі!

Синод Єпископів УГКЦ є юридичною особою, відмінною від окремих членів, які беруть участь у ньому, тому необхідно створити відповідні положення, що окреслили б його структуру, порядок роботи тощо.

Синод Єпископів УГКЦ, що відбувається 4–11 вересня 2016 р. Б. у м. Львові-Брюховичах, щоб урегулювати питання, пов’язані з діяльністю Секретаріату Синоду Єпископів УГКЦ, затвердив положення про його діяльність.

Завершуючи передбачену правом процедуру, відповідно до норми кан. 112 Кодексу канонів Східних Церков,

проголошуємо

Положення про Секретаріат Синоду Єпископів УГКЦ,

затверджене Синодом Єпископів УГКЦ,

і постановляємо:

впровадити його в законну силу з моменту електронного опублікування цього законодавчого документа на офіційному веб-сайті Української Греко-Католицької Церкви (ugcc.ua) [див. кан. 15 Канонів партикулярного права УГКЦ].

Текст цього Положення має бути також опублікований у «Благовіснику Верховного Архиєпископа Української Греко-Католицької Церкви».

Із моменту набрання чинності вищезгаданого документу скасовуються усі закони, які стосуються матерії, повністю врегульованої в цьому положенні.

† СВЯТОСЛАВ

о. Володимир Мальчин,