Декрет про скликання Синоду Єпископів УГКЦ у форматі телесеcії (онлайн)

6 жовтня 2020

Вих. ВА 20/214

ДЕКРЕТ

про скликання Синоду Єпископів УГКЦ

у форматі телесеcії (онлайн)

В ім’я Святої, Животворної і Нероздільної Тройці,
Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь

Синод Єпископів Української Греко-Католицької Церкви, який повинен відбуватися щорічно у визначений час, цього року неможливо провести у звичайному форматі з огляду на карантинні обмеження, встановлені урядами різних країн світу через пандемію коронавірусної інфекції COVID-19.

Тому ми, порадившись з Апостольським престолом, відповідно до кан. 103 і 106 Кодексу канонів Східних Церков, владою Верховного Архиєпископа Києво-Галицького Української Греко-Католицької Церкви

скликаємо

СИНОД ЄПИСКОПІВ

Української Греко-Католицької Церкви,

який відбудеться у форматі телесеcії (онлайн)

29 вересня 2020 року Божого.

До участі в Синоді запрошені всі єпископи Української Греко-Католицької Церкви, які силою церковного права та своєї присяги мають невідкладний обов’язок брати в ньому участь.

Єпископів-емеритів, членів Синоду Єпископів, сердечно запрошуємо до участі.

У Христі-Господі щиро відданий

† СВЯТОСЛАВ,