Декрет про проголошення Правильника підготовки та презентації головної теми Синоду Єпископів УГКЦ

13 грудня 2016

Вих. ВА 16/554

ДЕКРЕТ

про проголошення Правильника підготовки та презентації головної теми
Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви

На славу Святої, Єдиносущної, Животворящої і Нероздільної Тройці,
Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь

Отець і Глава

Української Греко-Католицької Церкви

СВЯТОСЛАВ

Мир у Господі!

Синод Єпископів — це зібрання пастирів Церкви, які у світлі Божого Слова намагаються відшукати Божу волю для довіреного їхній опіці Божого люду. Аналізуючи певні душпастирські ситуації, виклики чи потреби, Синод опрацьовує конкретні механізми діяльності, щоб дати належну відповідь на ці виклики, проблеми чи ситуації.

Для досягнення цієї мети Синод Єпископів УГКЦ, що відбувся 4–11 вересня 2016 р. Б. у м. Львові-Брюховичах, затвердив Правильник підготовки та презентації головної теми Синоду Єпископів УГКЦ.

Завершуючи передбачену правом процедуру, відповідно до норми кан. 112 Кодексу канонів Східних Церков,

проголошуємо

Правильник підготовки та презентації

головної теми Синоду Єпископів УГКЦ

і постановляємо

впровадити його в законну силу через два місяці від дня електронного опублікування цього законодавчого документа на офіційному веб-сайті Української Греко-Католицької Церкви (ugcc.ua) [див. кан. 15 Канонів партикулярного права УГКЦ].

Текст цього Правильника має бути також опублікований у «Благовіснику Верховного Архиєпископа Української Греко-Католицької Церкви».

† СВЯТОСЛАВ

о. Микола Сулима,

віце-канцлер Курії
Верховного Архиєпископа УГКЦ