Чиказька єпархія Святого Миколая збагатилася монашою спільнотою

13 липня 2021

Чиказька єпархія Святого Миколая, 12 липня 2021 року, збагатилася монашою спільнотою.

Чиказька єпархія Святого Миколая збагатилася монашою спільнотою

На головному летовищі м. Чикаго владика Венедикт Алексійчук, єпарх Чиказький, зустрів сестер монахинь, які прилетіли з України. П’ятеро сестер будуть проживати, недалеко від Чикаго, у Ричмонді (штат Іллінойс), де знаходиться храм та житлова будівля, які й утворюють монастирський комплекс. Господь Бог наділив сестер різними дарами, якими вони будуть служити для добра вірних, а найбільший і безцінний дар — це їхня молитва.

Монастир названий у честь Успіння Пресвятої Богородиці. Покровителькою монастиря є Унівська Божа Матір, копію ікони якої сестри привезли зі собою.

Ця неординарна подія свідчить про те, що єпархія св. Миколая духовно зростає і стає однією великою родиною.

Подяка Господу Богу за цей дарунок у Ювілений рік Чиказької єпархії. 14-го липня єпархії виповнюється 60 років. У 1961 році Папа Римський Іван XXIII підписав папську булу, якою засновано Чиказьку єпархію св. Миколая із осідком у м. Чикаго (штат Іллінойс, США).

З нагоди ювілею, 28-го серпня, відбудеться перша проща до монастиря Успіння Пресвятої Богородиці.

Місцерозташування монастиря: 5700 Hill Rd, Richmond, IL 60071

За матеріалами Чиказької єпархії Святого Миколая