Бучацька єпархія відзначила 20-ліття від дня заснування

27 серпня 2020

З нагоди 20-річного ювілею створення Бучацької єпархії УГКЦ 23 серпня 2020 року Архиєрейську Святу Літургію очолив архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський владика Василій Семенюк у співслужінні владики Йосафата Говери, владики Івана Кулика та священників єпархії у прокатедральному соборі Благовіщення Пресвятої Богородиці м. Бучача.

Бучацька єпархія відзначила 20-ліття від дня заснування

Пояснюючи недільне Євангеліє, владика Василій сказав: «Ця притча є повчальною для кожного з нас. Могутній цар — це є наш Господь Бог. Ми перед ним у великому боргу через наші гріхи і образи. Однак, Отець є милосердний, бо послав свого Сина Єдинородного Ісуса Христа на землю, щоб той своєю смертю заплатив за наші гріхи».

Митрополит Василій привітав владику Димитрія, єпарха Бучацького, духовенство і вірних з 20-річним ювілеєм.

«Бучацька єпархія є складовою частинкою Тернопільсько-Зборівської митрополії. Саме ця приналежність робить нашу дорогу до Христа спільною дорогою», — підкреслив проповідник.

Єпископ наголосив: «Сьогодні не можу не згадати Колегіум св. свщм. Йосафата, в якому, під духовним проводом отців Василіян в м. Бучачі, виховуються учні, які у майбутньому стають добрими вірними, священниками чи монахами нашої української Церкви».

«Владика Димитрій є єпископом милосердя. Він завжди дбає про потребуючих і виявляє їм свою любов, і доброту, це і „Дім милосердя“, і „будинок родинного типу“", — завершуючи свою проповідь, митрополит вказав на конкретні добрі справи, діла милосердя, що згідно Євангелії, дають розвиток Бучацькій єпархії, яку очолює владика Димитрій Григорак.

За матеріалами Бучацької єпархії УГКЦ