Блаженніший Святослав відвідає Тернопільщину

17 вересня 2021

У суботу, 18 вересня 2021 року, Тернопільщину відвідає Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав Шевчук. Він візьме участь у святкуванні десятиріччя інтронізації владики Дмитра Григорака на Бучацьку єпархію.

Блаженніший Святослав відвідає Тернопільщину

Богослужіння відбудуться у головному храмі Чорткова — катедральному соборі святих верховних апостолів Петра і Павла.

«Владика Дмитро щиро дякує всім за вітання і ласкаво просить, у зв’язку з загостренням епідеміологічної ситуації в нашій області, людей похилого віку, а також тих, які знаходяться в зоні ризику, хворих, батьків з малими дітьми, взяти участь в урочистій Архієрейській Літургії в режимі ОНЛАЙН, яку очолить Патріарх Святослав у катедральному соборі 18 вересня», — повідомляє сайт Бучацької єпархії.

Священнослужителі також просить всіх, хто прибуде на святкування, дотримуватись заходів безпеки, дистанції і маскового режиму.

За матеріалами Бучацької єпархії УГКЦ