Блаженніший Святослав скликає Священний Синод Єпископів УГКЦ 2022 року

17 травня 2022

Цього року Синод Єпископів Української Греко-Католицької Церкви відбудеться 7–15 липня в Перемишлі (Польща).

Блаженніший Святослав скликає Священний Синод Єпископів УГКЦ 2022 року

Головною його темою стане «Синодальність і соборність: досвід УГКЦ». Про це йдеться у Декреті про скликання Синоду Єпископів УГКЦ 2022 року.

Відповідний Декрет про скликання Священного Синоду Єпископів УГКЦ Блаженніший Святослав видав 16 травня 2022 року.

До участі в Синоді запрошені усі єпископи Української Греко-Католицької Церкви, які силою церковного права та своєї присяги мають невідкладний обов’язок брати в ньому участь. Сердечно запрошені і єпископи-емерити, члени Священного Синоду.

Пригадуємо, що Синоди Єпископів УГКЦ у 2020 та 2021 роках, з огляду на пандемію коронавірусу, проходили в режимі онлайн.

У 2022 році Синод Єпископів було заплановано провести в Києві. Однак, у зв’язку з воєнними діями, місце проведення було змінено на Перемишль.

Вих. ВА 22/079

ДЕКРЕТ

про скликання Синоду Єпископів УГКЦ 2022 року

В ім’я Святої, Животворної і Нероздільної Тройці,

Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь

Отримавши згоду 20 (71) сесії Постійного Синоду Єпископів УГКЦ (12–14 травня 2022 року Божого) та заслухавши думку членів Синоду Єпископів УГКЦ про зміну місця і дати проведення Синоду Єпископів УГКЦ у зв’язку з військовими діями в Україні, відповідно до кан. 103 та 106, § 2 Кодексу канонів Східних Церков владою Верховного Архиєпископа Києво-Галицького Української Греко-Католицької Церкви

скликаємо

СВЯЩЕННИЙ СИНОД ЄПИСКОПІВ
Української Греко-Католицької Церкви,

який відбудеться у м. Перемишлі (Польща)

7–15 липня 2022 року Божого

Головна тема Синоду Єпископів — «Синодальність і соборність: досвід УГКЦ».

До участі в Синоді запрошені всі єпископи Української Греко-Католицької Церкви, які силою церковного права
та своєї присяги мають невідкладний обов’язок брати в ньому участь.

Єпископів-емеритів, членів Священного Синоду, сердечно запрошуємо до участі.

У Христі-Господі щиро відданий

† СВЯТОСЛАВ