Блаженніший Святослав привітав владику Михайла Бубнія з ювілеєм священства

19 серпня 2022

Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав особисто та від імені Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви привітав екзарха Одеського владику Михайла Бубнія з 25-ти літнім ювілеєм священства.

Блаженніший Святослав привітав владику Михайла Бубнія з ювілеєм священства

Предстоятель УГКЦ пригадав, що рівно 25 років тому в місті Львові, у храмі Преображення Господнього, тоді диякон Михайло, як монах Чину Найсвятішого Ізбавителя, отримав з рук світлої пам’яті патріарха Любомира священничі свячення. Про це зазначає Департамент інформації УГКЦ.

«Цей дар священства став для нашої Церкви, яка тоді щойно вийшла з підпілля, видимим знаком Божого благословення. Протягом багатьох років ви старанно виконували завдання, що їх доручав вам монастир, і при цьому докладали зусиль для наукового зростання. Згодом, як магістр новиків Львівської провінції редемптористів при монастирі Святого Герарда в Кохавині, ігумен монастиря і настоятель храму Святих апостолів Петра і Павла в м. Новояворівську, ігумен монастиря Святого Йосифа і парох церкви Матері Божої Неустанної Помочі в м. Івано-Франківську, ви гармонійно поєднували глибоке духовне життя в монастирі і опіку над вірними, які були поручені Вашій опіці», — мовиться у грамоті.

«Священство сформувало вас як жертовного пастиря, владику, який на поклик і потребу нашої Церкви жертовно служить в Одеському екзархаті», — зауважив Глава Церкви.

«Будьте й надалі для нашого народу та всіх людей, серед кого живете, ясним світильником Божої правди та добрим пастирем Христового стада», — побажав архиєрею у патріаршій грамоті Блаженніший Святослав.